Veikla

Verslo konsultavimas

Kiekvienas verslas unikalus, tačiau visų tikslas tas pats – sklandi įmonės veikla, augantis pelnas ir pasitikėjimas, plečiama rinka, lojalūs darbuotojai ir rezultatais patenkinti akcininkai.

Jei ir Jūs siekiate šių tikslų, tačiau dėl kokių nors priežasčių neturite reikiamų atsakymų ar nerandate sprendimo – esame pasiruošę įsigilinti į Jūsų situaciją ir pasidalinti savo patirtimi.

Dažniausiai tai aktualu tais atvejais, kai įmonė siekia įgyvendinti specifinį projektą, nesusijusį su jos tiesiogine veikla (pvz. įrengti biuro patalpas ir perkelti darbuotojus, rekonstruoti pastatą ir kt.) Tokiais atvejais geriausias sprendimas – išorės profesionalų pagalba konkrečiu metu, konkrečiomis sąlygomis.

Konsultacijų sritys:

  1. Pirkimai
  2. Nuo įmonės turimų sutarčių ir kainų peržiūros iki stambių pirkimų strategijos ir įgyvendinimo. Galimas elektroninių pirkimų organizavimas.

  3. Nekilnojamasis turtas
  4. Nuo objektų paieškos iki rangos projektų valdymo. Nuo žemės sklypų iki patalpų ir specialiųjų statinių.

  5. Rinkodara
  6. Nuo bendrųjų patarimų iki socialinių tinklų profilių administravimo.

  7. Administravimas
  8. Visos įmonės dokumentacijos tvarkymas. Sudarytų dokumentų peržiūra, sisteminimas, dokumentų rengimas.

  9. Teisė
  10. Sutarčių ir kitokių dokumentų rengimas.

Pažymime, kad daugeliu atveju konkrečios paslaugos negalima priskirti vienai sričiai, nes siekiame į situaciją žiūrėti kompleksiškai ir suteikti Jums pilną paslaugų paketą, tiksliai atitinkantį Jūsų poreikius.

Jei norite pasitarti – susisiekite su mumis , ir mes visada rasime laiko susitikimui ar konsultacijai.